Sprawdź moje projekty

Znajdziesz tutaj wszystkie projekty które wykonałem dla swoich klientów

Prezentacja strony
Stowarzyszenie Pomocy Zwierzętom "AZYL"

Strona "AZYL", stworzona w ramach wolontariatu dla Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom, zawiera informacje o działalności organizacji, aktualnych akcjach i sekcję poświęconą zwierzętom do adopcji. Zachęca do adopcji, pomocy poprzez darowizny i wolontariat oraz zwiększa świadomość społeczną na temat problemów związanych z bezdomnymi zwierzętami.

Odwiedź witrynę
Prezentacja strony
Zienkiewicz Auto Centrum

Strona internetowa zaprojektowana i stworzona dla firmy Zienkiewicz Auto Centrum z Deszczna, która posiada profesjonalny serwis mechaniczny, blacharsko-Lakierniczy i jest producentem wygłuszeń dla samochodów. Strona ma na celu pomoc w rozwoju firmy oraz przyciągnąć nowych klientów. Strona posiada bardzo schludny i nowoczesny design oraz zapewnia wygodną nawigację.

Odwiedź witrynę
Prezentacja strony
Kancelaria Adwokacka

Strona internetowa kancelarii adwokackiej z Gorzowa Wielkopolskiego która specjalizuje się w prawie cywilnym, karnym, rodzinnym i postępowaniu w sprawach nieletnich. Strona została zaprojektowana i stworzona aby pomóc potencjalnym klientą skontaktować się z kancelaria adwokacka. Dodatkowo została zaprojektowana przeze mnie identyfikacja wizualna firmy oraz pozycjonowanie SEO strony.

Odwiedź witrynę